Şirket Haberleri

Çağrı Merkezlerine Eleman Arayanlar

Kategori: Şirket Haberleri Gösterim: 1738

 

call centerŞirketlerin yetenek ihtiyaçlarına çözüm sağlayan Monster, Türkiye'nin ve dünyanın lider firmalarının çağrı merkezlerinde istihdam edilmek üzere eleman aradığını duyurdu.
Son yıllarda hızla yükselen bir iş kolu olan çağrı merkezlerine ilginin her geçen gün arttığı belirtilen açıklamada, TTNET çözüm ortağı Omega Bilgi Teknolojileri, sigorta şirketi Mapfre, CRM uygulamalarında uzmanlaşmış Verita, uluslararası güvenlik şirketi G4S Güvenlik Hizmetleri ve Teleperformance tarafından 100 kişinin istihdam edileceği kaydedildi

.
Çağrı merkezlerindeki açık pozisyonlara www.monster.com.tr üzerinden başvuru yapılabileceği bildirildi.
Monster Satış Direktörü Çağrı Bozay, değerlendirmesinde, çağrı merkezi sektörünün hızla büyüyen bir pazar olduğunu vurgulayarak, sektörün her yıl yüzde 20 büyüdüğünü, yaklaşık 1,2 milyar liralık hacme ulaştığını ifade etti.
Büyümesini sürdüren sektörün istihdam açısından da büyük fırsatlar yarattığını dile getiren Bozay, '2010'da çağrı masası adedi 35 bine, çalışan sayısı ise 40 bine ulaştı. Çalışan sayısı bir önceki yıla göre yüzde 24 arttı. Sektörün 2015'e kadar çalışan sayısının 45 bin kişi artarak, 85 bine ulaşması bekleniyor' bilgisini verdi.